L'Oréal Beauty Genius

June 15, 2015


Sveiki!!

Dalinuosi savo įspūdžiais iš L'Oréal Beauty Genius vakarėlio!!! 


Lietuvos pramogų ir grožio atstovėms surengtame vakarėlyje Beata Tiškevič-Hasanova pristatė pirmąją pasaulyje virtualaus makiažo programėlę. Garsioji laidų vedėja juokavo, kad jei tąryt namuose būtų buvęs ir jos vyras, tikrai nebūtų išvengęs nors ir virtualių pokyčių.

„Oi, su šiuo atrodau tarsi estrados primanoma“, – nusijuokė Beata, išbandydama skirtingus programėlės siūlomus įvaizdžius. „Jei namuose šiandien būtų buvęs mano vyras, tai tokį įvaizdį tikriausiai būčiau bandžiusi ant jo.“ Taip juokaudama Beata Tiškevič-Hasanova išbandė bene dešimt skirtingų profesionalių makiažo meistrų sukurtų virtualių įvaizdžių.

Tai kažkas nuostabaus. Dabar visos moterys galės iškart išbandyti, kas joms tinka, o kas tikrai ne. Ir visa tai tik išmaniojo telefono pagalba. Jei turėčiau dukrą, tai ši programėlė būtų pirmasis dalykas, kurį jai parodyčiau grįžus namo“, – sakė viena geriausių makiažo meistrių Lietuvoje Vaida Venckutė.

Preciziška technologija fiksuoja veido kontūrus ir esminius taškus, todėl be vargo tiksliai uždeda makiažą ant bet kokios struktūros ar odos tono veido.
  
„Daugiau nei 10 metų tobulintos technologijos idėja kilo derinant garsiausių Holivudo filmų kompiuterinės grafikos sprendimus ir 3D vizualizacijų kūrėjų patirtį. „L'Oréal Paris“ sukurta programėlė „MakeUp Genius“ pakeis iki šiol grožio rinkoje nusistovėjusias taisykles“, – teigė Nuno Ferreira, „L’Oréal Baltic“ masinio vartojimo produktų skyriaus vadovas.Dažniausiai makiažo priemones tenka išbandyti ant rankų odos. Tik taip galima išsiaiškinti, koks bus šešėlių ar lūpdažio atspalvis. Tačiau „MakeUp Genius“ viską maksimaliai palengvina. Programėlė veikia tarsi veidrodis – makiažas iškart virtualiai uždedamas ant veido, matant tikslias produktų spalvas. O sukiojant galvą ar darant mimikas naujas „įvaizdis“ išlieka vietoje – tarsi jis iš tikrųjų būtų ant veido.

Daugelis vakarėlio viešnių iškart pasinaudojo papildoma programėlės funkcija ir asmenukes su nauju įvaizdžiu kėlė tiesiai į savo socialinių tinklų paskyras. Moterys juokavo, kad taip tik dar patogiau, nes bus galima išmėginti keletą makiažo variantų ir nusiųsti jų nuotraukas draugėms, klausiant patarimo, kas geriau atrodo.Parsisiųskite ir  išbandykite pačios!!! 
Iki :)

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)

Popular Posts

recent posts